|    Ana Sayfa     |    Hizmetler     |     Ürünler     |     RR-Elektronik    |     Thermokon    |     Referanslar     |     İletişim     |
   Ana Sayfa
   Firma Profili
   Hizmetlerimiz
   Ürünlerimiz
   RR-Elektronik
   Thermokon
   Pano Resimleri
   Referanslarımız
   İletişim

 Duyurular

Thermokon Sensör Dünyası artık Türkiye'de

 

Haberler

RR-Elektronik Partikül ölçüm cihazları ürün yelpazemize eklendi. Devamı..

İletişim
Tel :   0212 649 67 30
         0212 649 67 31
Fax :  0212 477 21 76
Mail : info@siskon.net

"SİSKON ELEKTRİK" PHOENIX CONTACT

 AUTOMATIONWORX SİSTEM PARTNERİDİR

 

 

 

AUTOMATIONWORX – Otomasyon Teknolojisi

Kontrol panosundaki klemens, PLC kablolama, aşırı gerilim koruma, Ethernet, INTERBUS, Profibus, CANopen ve DeviceNet haberleşme standartları için otomasyon komponentleri, Ethernet veya INTERBUS temelli endüstriyel sistemler için otomasyon çözümleri… Phoenix Contact ürünlerine günümüz uygulamalarının tamamında rastlanmaktadır. Phoenix Contact, IEC 61131’e göre programlanabilen ve ilgili programlama ve görsel arayüze sahip kontrolörler, insan makine arayüzü, saha ve kontrol panosundaki I/O modülleri ve hareket algılama teknolojileriyle komple endüstriyel otomasyon çözümü sunmaktadır.

Phoenix Contact bugün ve ileriye yönelik otomasyon yatırımlarınızda uzmanlaşmış partnerinizdir. Endüstrinin ihtiyaçlarını biliyoruz ve sizinle ortaklık içinde çalışarak bireysel ve rekabetçi otomasyon çözümleri üretebiliyoruz.

Ürünlerimizin en önemli özelliklerinden birisi de tüm otomasyon ihtiyaçlarınıza en uyumlu olmalarıdır.

Emniyetli bağlantı terminalleri, haberleşme modülleri, kontrolörler, ölçü ve pozisyonlama terminallerinin yanında Inline otomasyon seti, ölçülen değerleri elde eden modüller ve uzaktan kontrol ve pnömatik gibi özel alanlar için de çözümler sunmaktadır. Yeni Inline Blok IO serisi tüm yaygın bus sistemleri için 16 ve 32’li uzak IO kanalı sunar. Ayrıca, 55mm’lik ufak yapısı yerden tasarruf sağlar ve ilave çözümler için olanaklar sunar. Modüler Inline grubunda olduğu gibi Blok IO modülleri de tüm sistemlere açıktır ve INTERBUS, Profibus, DeviceNet, CANopen ve Ethernet sistemlerinde çalışabilir.

PC temelli çözümler de sunmaktayız. PC içinde yer alan slot PLC, Ethernet ile RFC veya Inline kontrol düşündüğünüzden daha çok şey yapabilir ve tek bir yazılım ile programlanabilir: PC WORX, IEC 61131’e uygun programlama sistemidir.

Modüler şalt sistemi otomasyon teknolojisinde Ethernet kullanımının artırılması için önemli bir adımdır. Factory Line ürün grubu bir ana merkez ve buna bağlı en çok iki adet genişleme modülünden oluşur. En önemli özelliği değişen uygulama şartlarına uyum sağlayabilmesidir. Makinenin tüm işletme ömrü boyunca kendisine özel servis hizmeti sunulmaktadır.

DiagNet akıllı diagnostik sunar ve sistemin bulunabilirliğini artırır. Hatanın yeri doğrudan tesisin diagramı üzerinde gösterilir ve etkilenen kontrol panosu ve fotoğrafı INTERBUS diagnostic yazılımı Diag+ ile gösterilir.

Konularında uzman mühendislerimizle beraber otomasyon ihtiyaçlarınıza ideal çözümü sunmaktan memnuniyet duyacağız!

  
www.Siskon.Net Sürüm 1.2 © 1998-2007 Tüm Hakları Saklıdır.